Avrupa’ya Gönüllü olarak gitmek ister misiniz?

Çarşamba, 13 Mart 2013 22:30

Dipnot.tv canlı yayınlarından Avrupa Rüyası programında, Avrupa’nın birçok yerinden katılımcıyla Avrupa Gönüllü Hizmeti konuşuldu.

İspanya Faroe Adaları’nda, Yunanistan’dan, Almanya ve Polonya’dan yapılan canlı yayında, Avrupa Gönüllü hizmetiyle ile gitmiş katılımcılar, nasıl gittiklerinden nelere dikkat edilmesi gerektiğine, referans mektubunun nasıl yazılacağından hangi gönüllü işlerinin yapılacağına kadar merak ettiğiniz her şeyi cevaplandırdı.

AB Bakanlığı Ulusal Ajansı desteği ile gerçekleştirilen Avrupa Gönüllü Hizmeti hakkında hakkında merak ettiğiniz her şeyin konuşulduğu canlı yayında haftaya Erasmus programını konuşacağız.

Siz de Dipnot.tv’nin Avrupa Rüyası canlı yayınına katılabilir, merak ettiklerinizi sorup, yaşadıklarınızı veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Dipnot.tv Avrupa Rüyası canlı yayınına katılmak için Google Plus sayfamızı takip ettikten sonra, yayın sırasında paylaşacağımız linke veya sitemizde bulunan ‘Canlı Yayına Katılın’ butonuna tıklayıp, programa katılabilirsiniz.

hangout-nasıl-yapılır-yatay