Astrolog Sema Kılıç Gökyüzü Halleri’ne konuk oldu!

Cuma, 25 Ekim 2013 12:00
tumblr_inline_mrxm467jcr1rbbjly

Bu hafta gökyüzü hallerine Sema’yla konuşan kahin Semavii konuk oldu. Kendisiyle Aşk ve İlişkiler Astrolojisi üzerine keyifli bir sohbet ettik. Burçların niteliklerine göre analiz yapıldığında kişilerin anlaşması için yıldız haritalarında ki durumlara bakılması ve tehlike çanları çalmaya başladığında önlem alınması gerektiğini söyledi.

Genel olarak 12 burç haziran 2014′e kadar daha tedbirli ve farkındalık dolu süreçlerden geçecek. Hayatımızın keskin virajlarla değişebileceğinin sinyallerini verirken sukünetimizi korumamız gerektiğininde altını çiziyor.

Ayrıca, Fatih Terim ve Roberto Mancini ile ilgili durumdan kısaca bahsettik.Başak ile Yay’ın kapışması dedik ve iyi yöneticinin ileride neler beklediğine göz attık. Fatih terim Temmuz 2014 sonrası Galatasaray’a geri dönebilir. Mancini ise farklı işlerde yoluna devam edebilir.

Daha fazlasını Gökyüzü Halleri yayınımızdan takip edebilirsiniz.

Siz de bundan sonraki yayınlarımıza katılmak isterseniz tek yapmanız gereken FacebookTwitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay