“Aslında bu video bir projeydi” Tarık Mengüç o videoyu Dipnot.tv’ye anlattı

Pazartesi, 19 Ağustos 2013 15:40

http://www.youtube.com/watch?v=LUj4NXPxAg4

Dipnot/Özel - Bu sene 6-8 eylül tarihleri arasında yapılması planlanan Rock’n Coke festivalinde adını göremeyen ve davet edilmeyen Tarık Mengüç üzüntüsünü yaptığı eğlenceli şarkısı ile dile getirmişti.

Sosyal medyada çok paylaşılan videoyu Dipnot.tv’ye anlatan Tarık Mengünç “Bu video bir projeydi” dedi.

Videonun beklenilenden daha fazla beğenildiğini açıklayan Mengüç ” Bundan 1-1,5 ay kadar önce Coca Cola firması halk içerisinde yaptığı araştırmada benim halk tarafından kabul görüldüğünü söylediler ve beni bu projeye dahil ettiler. Şarkı için 9-8 mi yapalım rock mı yapacağım şeklinde sorduğumda; bestenin ve diğer tüm prodüksiyonun hazır olduğunu belirttiler. Büyük bir etki yapacağına inandıklarını söylediler.” diye belirtti.

Bu projenin bir süreç halinde ilerlediğini belirten Mengüç  ”Bu fikri ortaya atanlar da gelen tepkilerden sonra haklı çıktılarını düşünüyorlar. Eğer yeni gelişmeler olur da Rock’n Coke sahnesinde yer alırsam, benim için de bir ilk olacak. Rock-Roman şarkısı yapabilirim belki ilerleyen dönemde. Şunu gördüm ki Rockçılar da benim için önemli, bu nedenle gitar dersleri de almayı düşünüyorum. Kendi tarzımda bir rock albümü yapabilirim.” dedi.