Aslan’lar bu söze kulak verin: Parasal tedbir zamanı!

Perşembe, 25 Nisan 2013 12:08

Elbisemoda-2013-burc-astroloji-ruya-yengec-1Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir 25 Nisan Perşembe Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Malum bugün ay tutulması var gerilimden uzak dur.. Yeni ortamlar, yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar, yani kendini iyi hissetmen için gerekli olan her şey.Mümkünse tedirginliklerini ve korkularını geride bırakıp, önüne bakmayı dene..

BOĞA; Yeni projeler için alışılmışın dışında çalışmalar yapmak, üretmek hatta daha dikkat çekici fikirler ile ortaya çıkman gerekecek. Ego patlaması yaşamak ve antipati uyandırmak istemiyorsan sakin ve anlayışlı olmaya çalış.

İKİZLER; İş hayatında, hem zor hem de kolay geçecek bir süreçte bulacaksın kendini. Hayata bakış açını değiştirecek ve yeni başlangıçlar için kararlar alacaksın. Yalnız her şeyi bilen sen değilsin, çevrendekilere karşı daha anlayışlı olmalısın.

YENGEÇ; İş hayatından pek memnun olmayıp söylesen de önümüzde ki günlerde beklenmedik gelişmeler olacak. Hayatında ki olumsuzlukların acısını başkalarından çıkartmamalısın. Aşka zaman var, sabır.

ASLAN; Hem gezecek hem çalışacaksın bu durumdan da oldukça keyif alacaksın. Aşk hayatında ki karambol canını sıkıyor ama karşındakine değer vermeyi de öğrenmelisin. Parasal tedbir zamanı.

BAŞAK; Partnerinin seni yok saymasına izin verme. Yalnız kalmak istediğin bir günde olmana rağmen, köşene çekilmeden inadına harekete geçmelisin. Bitiş olmadan, yeni bir başlangıç olmaz biliyorsun.

TERAZİ; Hayatın karmaşalı durumlarından kurtulmak için ne istediğini unutma ve kimse için hayallerinden vazgeçme. Aşk ve iş bu sıralar biraz sorunlu, sakin ve anlayışlı olmaya çalış.

AKREP; Sevgilinle yaşayacağın kısa süreli fırtınalara hazırlıklı olmalısın lakin bir müddet daha mücadele edecek gibisin. Bu sıralar kendine özen göstermeli ve yoluna kararlılıkla devam etmelisin.

YAY; İnadına gül inadına yaşa.. Ailen ve iş hayatında ki karmaşalardan yoruldun ve şimdilerde kendine zaman ayırman gerekiyor. Parasal bir gelişme ile yeni iş imkanları yaratacaksın. Aşk, tutulmadan sonra harekete geçecek.

OĞLAK; Sorunlardan ve sorunlu kişiler ile uğraşmaktan sıkıldın. Kendin için bir şeyler yapmalı ve doğru insanla yoluna devam etmelisin. Yoğun iş temposunda gereksiz gerilimlerden uzak dur.

KOVA; Kendini pek keyifli hissetmeyebilirsin ama bu senin her şeyi abartmandan kaynaklanıyor. Daha sakin ve daha anlayışlı olmalısın. Zaman yok diye dert yakınmak yerine zamanı doğru kullanmalı ve kendine değer vermelisin.

BALIK; Sıkıntıda kalan kıyıda köşede takılmış işler ortaya çıkacak ve çözülecek. Gergin olman çok doğal sakin olmaya çalış. Uzun süredir görüşmediğin dostlarla iletişim zamanı. Aşk için bu kadar kasma kendini, doğru aşk tutulmadan sonra geliyor.

Derya Demir
derya@dipnot.tv