Aşk ve yeni işlere dikkat! Bu hafta burcun ne söylüyor?

Pazar, 22 Eylül 2013 14:28

yengec-burcuDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için değerlendirdi. İşte haftalık burç yorumlarınız;

Gökyüzü hallerinde yine Dolunay var ve bu sefer gökyüzünde ne olduğunu anlamakta zorlanacağız. İyi şeyler mi, kötü şeyler mi oluyor belli değil. Yalnız şu bir gerçek, bize kötü geldiğini düşündüğümüz bir çok konu hayatımıza yön verecek…

Gökyüzüne selam olsun diyelim ve sadece 15 gün kendimize zaman tanıyalım sonrasında daha netleşmiş olacağız..Sevgiye ve berekete inanılması gereken sabırlı zamanlar..

KOÇ; Biraz daha ılımlı olmayı öğrenmeli ve dengeyi kurmalısın, lakin oldukça yoğun bir sürece merhaba diyorsun. Aile içi konuların ağırlık kazanması biraz canını sıksa da sabretmeyi öğrenmelisin. İş ve kariyer hayatın sürpriz gelişmeler seninle olacak, doğru olan teklifi değerlendirmeli ve kararlı olmalısın.

BOĞA; Bir süredir beklediğin iş haberleri için engeller kalkmış durumda ve hareketli projeler seni bekliyor. Arka arkaya gelecek fırsatları ise es geçmemeli ve kendinin farkına var. İnsaf yahu artık kendine zaman ayırman gerektiğini unutma ve ona göre davran. Gökyüzü bir öyle bir böyle ama sen ne istersen bundan sonra o olacak.

İKİZLER; Ne istediğini çok iyi biliyorsun ancak bu konuda biraz daha sakin hareket etmelisin. Planlarını ertelemeden istediklerini uygulamak için uygun bir zamandasın ve evrenden destek göreceksin. Aşk hayatın nihayet yüzünü güldürecek ve pozitif olmanın güzelliğini göreceksin. İş ve eğitim hayatında uzun zamandır ertelenen konular lehine gelişecek.

YENGEÇ; Özelindeki kişinin dengesizliğinden iyice bunaldın, artık karar vermeli ve ya onunla ya onsuz yoluna devam etmelisin. İş hayatında asayiş berkemal, biraz yorulsan da aynen devam etmelisin. Aşk konusunda ise şanslı olduğun bir zamana giriyorsun, yorgunluğunun ve yoğunluğunun bunu engellemesine müsaade etme.

ASLAN; Bu kadar sorunla uğraşmak zaman zaman keyfini kaçırsa da, olayları kontrol altında tutmayı başarıyorsun. Özellikle parasal konularda uğraş vermen gerekirken sakin olmalı ve yakın çevrenden fikir almalısın. İş değişikliği isteyip yeni hedefler belirleyecek ve oldukça hayırlı bir karar vereceksin.

BAŞAK; İş hayatında ki beklentilerinin gecikerek gerçekleşmesi bazen canını sıksa da nihayet meyvelerini toplamaya başladın. Sakin olmalı ve öfkeni kontrol etmeyi öğrenmelisin lakin dost düşman kendini belli edecek. Aşk hayatının hareketlenmesine az kaldı, tabi ki bu sefer doğru insanla olacak.

TERAZİ; Ortaklaşa yapacağın işlerde bugünlerde daha bir tedbirli olman lazım. Enine boyuna düşünmeli ve ona göre hareket etmelisin, çünkü iyi niyetin bazen suistimal edilebiliyor. Şehir dışından iş teklifi alman mümkün, ön yargılı olmadan fırsatları değerlendirmende fayda var. Aşka aşıksın ama bu kadar karamsar olmak sana göre değil.

AKREP; Ruhsal karmaşaların evlere şenlik, hem kendini hem de çevrendekileri huzursuz ediyorsun. Toparlanmalı ve işe odaklanmalısın, karşına çıkacak fırsatları değerlendirmeli ve geçmiş yıllarda ki kayıplarını tamamlayacaksın. Sakin olmalı ve kontrolü elinde tutmalı, yeni iş fırsatlarına odaklanmalısın. Aşk için bu denli felaket tablosu çizmen gereksiz evren senden yana olacak.

YAY; İç sesine kulak vermeli ve ona göre hareket etmelisin. Bugünlerde hayatının artılarını eksilerini kontrol edip yeni bir yol çizmek isteyeceksin ve emin ol çok doğru bir zamandasın. Dostlukları gözden geçirmen sonucunda bazı olaylar canını sıksa da her şer’de bir hayır var de ve yoluna devam et. Aşk meşk işleri bu sıralar biraz yavaş gideceğe benziyor.

OĞLAK; Her şeyin üst üste geldiğini düşünüp, hem kendini hem de çevrendekileri sıkıntıya sokuyorsun. Oysa ki durum hiçte düşündüğün gibi değil, sadece sabırlı olmalı ve olayları zamana bırakmalısın. Yaşanacak dolunay ile aşk hayatında kıpırdanmalar olacak.Kariyerin için evren sana fırsatlar sunuyor..

KOVA; O kadar çok çalıştın çabaladın sonunda bir ödülü hak ettin, ama senin için en büyük ödül içinin huzurla dolması. Bunun olmasına emin ol çok az kaldı, sen yeter ki inancını koru. Bugünler de iş hayatında yaşanacak küçük bir karmaşa canını sıksa da sen sakinliği elden bırakma. Dolunay sonrası her şey lehine olacak. Evrene güven.

BALIK; Tası tarağı toplayarak gitmek istiyorsun ama sakin olman lazım, yoksa pişman olursun. İş ve aşk konularında biraz daha anlayışlı olmak hayatını kolaylaştıracak. Beklenmedik bir aşk kapını çalarken sen bile inanamayacaksın sadece kendine güven ve şans tanı.

Derya Demir
derya@dipnot.tv