“Aşk mı yalnızlık mı?” Oğlak’lar karar aşamasında! Bugün burcun ne söylüyor?

Çarşamba, 8 Mayıs 2013 12:49

ama-la-vid_1351524006911Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir 8 Mayıs Çarşamba gününe ait burçlarınızı sizin için yorumladı;

KOÇ; Hayata daha geniş açılardan bakacağın bir gün, Ay’ın burcunda olması yararına.Yeni girişimlerde bulunmak için,geçmişten kurtulmalı ve önüne bakmalısın.Sular bir müddet durulacak gibi gözükmese de sen sakin ol.

BOĞA; Hadi bi cesaret ve hayatın getirdiklerinden korkmadan yoluna devam etmeyi dene. Maddi konularda tedbiri elden bırakmazsan sıkıntı yok. Kimse üzerinde egemenlik kurmaya çalışma.

İKİZLER; İş konularında zorlanabileceğin bir gün olsa da, sakinliğini elden bırakmamalısın. Yeni kişilerle tanışmak istiyorsan sosyalleşmeli ve kendine zaman ayırmalısın.

YENGEÇ; Karamsar hallerini bir kenara bırakıp, içindeki yaratıcılığı doğru yerlerde kullanmalısın. Önümüzdeki günlerde aşka inancını geri getirecek bir gelişme seni bekliyor.

ASLAN; Nedensiz yaşanan gerginlik ve agresiflik’ten kurtulman için, etrafındakileri dinlemen lazım. Çalıştın çabaladın, şimdi yeni bir iş anlaşması için harekete geçme zamanı.

BAŞAK; Yeni projeler için hatırı sayılır birinden göreceğin destek moralini yerine getirecek. Hayatında yeni bir aşka yer açmalı ve anlayışlı olmayı elden bırakmamalısın.

TERAZİ; Koşulları senin belirlemen ve içindeki dengeyi sağlamak için anlayışlı ve hoşgörülü olman lazım. Emek harcadığın projeler nihayet kabul görecek, yeter ki tartışmalardan uzak dur.

AKREP; İş hayatında zorlanmalar devam etse de, acilen kendine zaman ayırman gerekiyor. Yoksa bugün ani bir sinir patlaması yaşayabilirsin. Madem ki partnerin bu kadar bencil ve kararsız, akışına bırak her şeyi.

YAY; Şu yüreğine söz geçiremedin gitti, neyse ki evren yanında olacak ve aklını başına getirecek. Parasal konularda tedbirli olmalı ve önümüzdeki günlere bakmalısın. Aşk hayatında yeni başlangıçlar var.

OĞLAK; Sağduyu devrede ve sakince etrafında olup bitenleri izliyorsun. İş hayatında istediğin dengeyi kurabilmek için bugün önemli konuşmalar olacak. Aşk mı? Yalnızlık mı ?

KOVA; Acele kararlar vermekten kaçınıp, önüne çıkan fırsatları enine boyuna değerlendirmen yararına olacak. Anlamalısın ki, geçmiş geçmişte kaldı ve ne iş nede aşk eskisi gibi olmayacak. Hayatına yön verme zamanı.

BALIK; İstediklerini gerçekleştirmek ve hedeflerine ulaşmak için kendine güvenmen şart. Sosyal çevrende aranılan bir isim olman hoşuna giderken, yeni bir aşka yelken açman olası.

Derya Demir
derya@dipnot.tv