Aşk mı arkadaşlık mı? Oğlaklar için karar zamanı!

Pazar, 2 Haziran 2013 09:29

oglak_burcuDipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir bu haftaya özel burcunuzu sizin için değerlendiriyor…

KOÇ; Karar verdin nihayet, sıra geldi harekete geçmeye, burcunda gezinen Uranüs sıra dışı projeler üretmene sebep olacak. Maddi konularda tedbirli olmaya devam,aşk kapını çalmaya hazırken hadi biraz huzurlu ol..

BOĞA; Kendine bile mızmızlık yaparken başkalarından çok fazla anlayış bekleme derim. Sakin olmalı, öfke ile hareket etmemelisin yoksa iyi giden işleri de bozabilirsin. Maddi konularda ise riskli işlere girme ve ailen ile birlikte hareket et.

İKİZLER; Oldukça zorlu zamanlardan geçmiş olsan da, artık yeni hedeflerine odaklanmalısın. İş ve özel çevrende olup bitenlere hakim olmalı ve her şeye hakim olmalısın. İnanması güç olsa bile hayatının en bereketli ve şanslı dönemindesin. Yeni bir aşk teklifi ile karşılaşman olası.

YENGEÇ; Aslında çok güçlü ve kararlı bir insansın ama kendini çok hırpalıyorsun ve gereksiz yere sıkıntı alıyorsun üstüne. Oysa ki evren senden yana olmaya hazırlanıyor. İş hayatında beklenmedik sürprizler var, sen yeter ki fırsatlara alıcı gözü ile bak.

ASLAN; Yoğun bir zaman seni bekliyor, bunu bilerek hareket edersen söylenmek durumunda kalmayacaksın. Uzun zamandır üzerinde çalıştığın bir konu nihayete erecek ve düşündüğün işler için start vereceksin.Unutma aşık olmak o kadar da kötü bir şey değil..

BAŞAK; Aileyi ilgilendirecek parasal konular gündeme gelmişken, zaman aklını başına alma zamanı. Geçmişine her anlamda bir sünger çekmeli ve yeniliklere yelken açmalısın. İş için görüştüğün birisi ile aşk yaşaman mümkün olacak, gereksiz trip yapma.

TERAZİ; Zekisin ve her olay için bir çözümün var lakin etrafında zekiliğinden şikayetçi olanlar var.Bu sıralar ekstra sakin ol ve sadece yapmak istediklerine odaklan.Ailevi ilişkilerde dikkatli ol,gereksiz tartışmanın ortasında bulabilirsin kendini. Yurt dışı eğitim fırsatları olası.

AKREP; Bekarsan yeni bir aşk kapını çalabilir, lakin aman dikkatli olmalı ve geçmişteki hataları tekrarlamamalısın. Keyifsiz bir zamandan geçiyorsun ama bu kabus bir durum değil, 5 Haziran’dan sonra biraz daha rahatlayacaksın. Ek gelir elde edeceğin bir fırsat keyfini yerine getirecek.

YAY; Fikirlerini o kadar çok paylaşıyor, hayatını o kadar ortada yaşıyorsun ki, biraz toparlanmalısın. Sakın öfke ile kalkan zararla oturur unutma, her şeyin bir çözümü vardır, az daha sabır. Yeni bir iş teklifi ile karşılaşman olası, düşünmeden karar verme, hayat devam ederken aşka şans ver.

OĞLAK; Biraz sessizlik birazda sakinlik isteyebilirsin, ama unutma ki yalnızlık sana göre değil. Geleceğe dönük planlar yaparken, deli gibi çalışman gerekecek. Hayatındaki değişime karşı koyamayacaksın ve yeni bir çevrenin içinde bulacaksın kendini. Aşk mı arkadaşlık mı? Şimdi karar zamanı.

KOVA; Duygu mantık ikilemi yaşıyorsun, aslında her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Sen kendinle barışmalı ve ne istediğine karar vermelisin. Üstelik evren sana torpil geçip, hem iş hem de aşk hayatında destek çıkmaya başlamışken. İstediğin hayat ve istediğin insanlar seninle olacak çok az kaldı.

BALIK; Her şey aynı ve hayatında hiçbir şey değişmiyor gibi düşünüyorsun. Unutma ki hayat sana sürprizler hazırlamaya başladı. Yeteneklerinin farkına var ve ona göre davran, kararsızlıktan kurtulmaya çalış. Nasıl olduğunu anlayamadığın bir aşkın içinde bulacaksın kendini.

Derya DEMİR

derya@dipnot.tv