‘AŞK Kilo Aldırır’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 187. sayısı çıktı

Cuma, 17 Ekim 2014 16:30

Dipnot Tablet’in 187. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘AŞK Kilo Aldırır’ kapağı ile çıktı.

KapakAşk kilo aldırır! Kadınlar bekarken çok bakımlıdır. İlişkileri başladığında ise rahatlar ve kilo almaya başlarlar. French Oje kadınların bu hallerini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Türkiye’nin en sinema yazarlarından Ali Arıkan, David Fincher’ın yönettiği Gone Girl filmine dair her şeyi Dipnot Tablet için yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık  bu hafta da yine dolu dolu. Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’un bu ay konukları Zoom TPU kurucu ortakları Mimar Levent Çırpıcı ve Mimar Atilla Kuzu. Moriyama Ödülü’nü ‘Büyülü Kütüphane’ , Avrupa Gayrimenkul Ödülleri ve Haftanın Mimarı olan Elif Pekin’in işleri de Kalebodur’la Mimarlık’ta Dipnot Tablet 187. sayıda…

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

SALT’ta bu hafta: Sanat Eğitimi Paneli, Bugün Günlerden Ne? film programı kapsamında Koleksiyoncu Kadın ve Kıyı Konuşmaları Dipnot Tablet 187. sayıda…

Fatih Akın’ın son filmi The Cut (Kesik) 5 Aralık’ta Türkiye’de vizyona giriyor. İldem Wilson, Londra Film Festivali’nde gösterimi yapılan filmi Fatih Akın’la Dipnot Tablet için konuştu. Fatih Akın’ın çok özel açıklamaları 187. sayıda…

Barış Çunguroğlu, teknolojinin hayatımıza her geçen gün daha girmesi ile çocukların hareketsiz kalmasını ve egzersiz önerilerini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Cenk Özyılmaz, son zamanların trendi uzun mesafe outdoor koşuları yapanların nasıl beslenmesi gerektiğini Dipnot Tablet için yazdı.

Funda Mentaloğlu, Cem Yılmaz’ın son filmi Pek Yakında’ya tamamen farklı bir açıdan baktı ve gözlemlerini 187. sayı için yazdı.

Gizem Merve Kaboğlu, Urfalıyam Ezelden dizisini ve Doğu dizilerinin hayatımıza nasıl girdiğini Dipnot Tablet için yazdı.

Giyilebilir teknolojiler artık hayatımızda. Peki, size süper güçler kazandıracak olanlar hangileri? Göksan Kadayıfçı, Dipnot Tablet okurları için araştırdı.

SİNEMENTAL Film Festivali başlıyor. Rabia Çelik, Psikanalist Yavuz Erten ile Her filmi üzerinden sinemanın ilişkilerimizi nasıl etkilediğini Dipnot Tablet için konuştu.

Bir Porno sitesi reklam yapmak isterse ne olur? Selin Babacan, Pornhub reklam birincisi Nuri Gülver ile konuştu.

Kış sezonu açıldı. Yağmur Bilmez, bu kışın vazgeçilmezi olacak trikoları Dipnot Tablet için yazdı.

Ayşe Irmak Şen, Ahmet Erol’la son kitabı Erguvan Zamanı’nı Dipnot Tablet için konuştu.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Vanilla Sky’ın Orijinal Versiyonu olan Madrid’e götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

LookCloser köşemizde bu hafta  Korkutan Masumiyet Josephine Skriver var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 187. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play