‘ARKADAŞLAR Online Mıyız?’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 182. sayısı çıktı

Cuma, 12 Eylül 2014 15:38

Dipnot Tablet’in 182. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘ARKADAŞLAR Online Mıyız?’ kapağı ile çıktı.

Kapak1 (2)

Apple uzun zamandır beklenen sektörü derinden etkileyecek olan ürünlerini tanıttı. Peki, bu ürünler ve getirdiği yenilikler ne? Salih Aksu, Apple etkinliğinde bilmeniz gereken 3 önemli yeniliği Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Mimar Prof. Dr. Abdi Güzer’in hazırlayıp sunduğu “Kalebodur ile Mimarlar Konuşuyor” dizisinin bu ay konuğu İstanbul Modern, Kanyon, Levent Loft gibi pek çok ses getiren projede imzası bulunan Mimar Melkan Tabanlıoğlu. Uçurumun kenarında sallanan bir evde oturmak ister misiniz?  Cevabı ‘evet’ olanlar için detaylar Dipnot Tablet’te. Haftanın Mimarı köşesinin bu haftaki konuğu olan Selçuk Avcı’ın eserleri ve hayatına dair her şey Dipnot Tablet 182. sayıda…

Göksan Kadayıfçı, Apple’ın yeni ürünleri iPhone 6, iPhone 6 Plus ve Apple Watch’a dair her şeyi Dipnot Tablet için yazdı. Apple fanları bu yazıyı kaçırmayın!

Asansör faciası sonrası 10 işçi hayatını kaybetti. Türkiye’de iş ciyanetlerinin sonu kesilmiyor. Peki, işçiler hangi koşullarda çalışıyor. İstanbul’da çalışan işçilerle Dipnot Tablet için konuştuk.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Kızlar ilk buluşmadan sonra neden her şey bir anda tersine dönüyor? Erkekler neden sizi aramıyor? Funda Mentaloğlu yapılan hataları Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı Gezi eylemlerine destek verdiği için ‘Darbe yapmak’ suçuna istinaden ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacak. Ali  Mendillioğlu, ‘ÇARŞI Bize Darbe Yapsana’ yazısında bu durumu ve detaylarını Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Oscar’ın habercisi Toronto Film Festivali başladı. Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Toronto’da en çok ses getiren filmlerini Dipnot Tablet için listeledi.

Kadınların korkulu rüyası olan selülitten nasıl kurtulabilirsiniz? Barış Çunguroğlu selülite ve kurtulma yollarına dair püf noktaları Dipnot Tablet okurlarını için yazdı.

Dijital pazarlama dünyasının yeni gözdesi Growth Hacking nedir? Hayatımızı nasıl etkileyecek? Hepsi Dipnot Tablet’te…

Basketbol ve Futbol Milli Takımları zor günlerden geçiyor. Taraftarlar fanları oldukları takımlar üzerineden Milli Takıma yükleniyorlar. Senin Benim Değil ise Kimin Milli Takımı? Cem Pelister‘in kaleminden Dipnot Tablet 182. sayıda…

Yaz ekranının gözde işlerinden Güllerin Savaşı’na dair her şey Gizem Merve Kaboğlu‘nun kaleminden Dipnot Tablet’te…

New York Moda Haftası’ndaki defileler, yeni tasarımlar ve gelecek yaz sezonunda bizi bekleyenlerin hepsi Yağmur Bilmez’in kaleminden Dipnot Tablet’te…

Forma Girmek ve Zayıflamak İçin 14 Altın Değerinde Öneri Cenk Özyılmaz’ın kaleminden Dipnot Tablet 182. sayıda… Zayıflamak isteyenler bu listeyi kaçırmayın!

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Cennet yarımada Halkidiki’ye götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 182. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play