‘ARKADAŞLAR Online Mıyız?’ kapağı ile Dipnot Cep’in 182. sayısı çıktı

Pazartesi, 15 Eylül 2014 09:38

Dipnot Cep’in 182. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘ARKADAŞLAR Online Mıyız?’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Apple uzun zamandır beklenen sektörü derinden etkileyecek olan ürünlerini tanıttı. Peki, bu ürünler ve getirdiği yenilikler ne? Salih Aksu, Apple etkinliğinde bilmeniz gereken 3 önemli yeniliği Dipnot Cep için kaleme aldı.

Göksan Kadayıfçı, Apple’ın yeni ürünleri iPhone 6, iPhone 6 Plus ve Apple Watch’a dair her şeyi Dipnot Cep için yazdı. Apple fanları bu yazıyı kaçırmayın!

Oscar’ın habercisi Toronto Film Festivali başladı. Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Toronto’da en çok ses getiren filmlerini Dipnot Cep için listeledi.

Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı Gezi eylemlerine destek verdiği için ‘Darbe yapmak’ suçuna istinaden ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacak. Ali  Mendillioğlu, ‘ÇARŞI Bize Darbe Yapsana’ yazısında bu durumu ve detaylarını Dipnot Cep için kaleme aldı.

Kızlar ilk buluşmadan sonra neden her şey bir anda tersine dönüyor? Erkekler neden sizi aramıyor? Funda Mentaloğlu yapılan hataları Dipnot Cep için kaleme aldı.

Yaz ekranının gözde işlerinden Güllerin Savaşı’na dair her şey Gizem Merve Kaboğlu‘nun kaleminden Dipnot Cep’te…

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Cennet yarımada Halkidiki’ye götürüyoruz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 182. sayısını indirmek için:
iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINGet-it-on-Google-Play