Arda Turan: Fenerbahçe umarım UEFA kupasını kazanır

Salı, 30 Nisan 2013 10:16

290420132052202593213_2Atletico Madrid’in özel maç için gittiği Azerbaycan’da Milli futbolcumuz Arda Turan basın toplantısı düzenledi. Arda, Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı kritik Benfica maçı için de başarı dileklerinde bulunarak, “Bir Türk olarak Fenerbahçe’nin başarısını çok fazla istiyorum. Umarım UEFA kupasını kazanır ve ülkemize getirirler” dedi.

Turan, bir Türk olarak Azerbaycan’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek Atletico Madrid formasında Azerbaycan’a ait bir reklam taşımaktan da gurur duyduğunu ifade etti.

“FENERBAHÇE UMARIM UEFA KUPASINI KAZANIR”

Arda Turan, teknik direktörü Diego Simeone’nin de katıldığı basın toplantısında Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı kritik Benfica maçı için de başarı dileklerinde bulunarak, “Bir Türk olarak Fenerbahçe’nin başarısını çok fazla istiyorum. Umarım UEFA kupasını kazanır ve ülkemize getirirler.” sözlerini sarfetti.

“AZERBAYCAN’IN BAŞARISI”

Basın toplantısında Azerbaycan’ın tanıtımına katkıda bulunmaktan dolayı sevinçli olduğunu söyleyen Milli yıldız, Azerbaycan’ın kültürünü tanıtmak açısından reklam sponsorluğunun önemine değindi.

Özel maç için Azerbaycan’a giden İspanyol Atletico Madrid takımı, ülkenin güçlü ekiplerinden FC Bakü ile Tofik Behramov Stadı’nda 30 Nisan akşamı karşı karşıya gelecek. Maça şimdiden ilginin büyük olduğu da gelen haberler arasında…