Akrepler Ay’a dikkat! Hırsınız sizi ele geçirmesin!

Cuma, 26 Nisan 2013 12:43

genel-astrolojiDipnot Astroloji yazarı Derya Demir, günü yorumladı.

KOÇ; Nihayet karamsar hallerinden vazgeçmeye başladın. İş ve parasal konularda şans yüzüne gülüyor,kısa bir süre sonra aşk hayatında ki istikrarı sağlayacaksın.

BOĞA; Eğitim konularına ağırlık vereceğin bir zamana merhaba diyorsun. Uzun zamandır ara verdiğin konular için harekete geçmeli ve önüne çıkan fırsatları kaçırmamalısın. Aşka şans tanımalı ve inancını kaybetmemelisin.

İKİZLER; Özellikle kariyerin ile ilgili bereketli bir süreç başladı diyebiliriz. Yenilikler ve yeni başlangıçlar söz konusu, işinde terfi alabilir ya da yeni bir işe başlayabilirsin. Düşünerek karar vermen gereken bir zamandasın.

YENGEÇ; Sosyal hayatının ön planda olacağı dostluklara daha da önem vereceksin gibi gözüküyor. Ayrıca yurt dışı konularının gündeme gelmesi, keyfini yerineParasal konularda tedbiri elden bırakmamalı ve harcamalarını kontrol altında tutmalısın.

ASLAN; Kendini gereksiz sıkıntılardan uzak tutmaya çalışmalı ve insanları olduğu gibi kabul etmelisin. Parasal konularda ki beklentin biraz artacak ve ek iş bulma konusunda harekete geçebilirsin. Ancak acele etmemen de fayda var,biraz daha sabır.

BAŞAK;Tutulmanın etkisi ile radikal kararlar alabilirsin, lakin her zaman sakin olmalı ve iki kere düşünmen gerektiğini unutmamalısın. Ailevi konularda yaşanan ufak yanlış anlaşılmalar keyfini kaçırmasın, kısa sürede ortak bir noktada buluşacaksınız.

TERAZİ; Kendinle hesaplaşma sürecinde olduğun bir gün ve geçmiş ile gelecek arasında kafan biraz karışacak. Lakin iş yoğunluğun bu durumdan kısa sürede kurtulmana sebep olacak. Yakın bir dostunla iş birlikteliğine karar verebilirsin ancak bunun için acele etmemeli ve zamana bırakmalısın. Aşk hayatında karmaşaların bitmeye başladığı bir süreçtesin, etrafındaki olumlu gelişmeleri görmezden gelme.

AKREP;İş hayatın ile ilgili ön plana çıkacağın bir gün, üreticiliğin oldukça fayda sağlayacak. Sevgilin yada eşine biraz daha zaman ayırmayı dene.

YAY;İş hayatında uzun zamandır mücadele veriyorsun ve nihayet bunun karşılığını görmeye başladın. Aman deyim pire için yorgan yakma ve sadece işine odaklan, küçük sorunlar olsa da kısa sürede çözülecek.

OĞLAK;Bir müddettir ertelediğin konuları tekrar masaya yatıracaksın. Kısa süreli sinir patlamaları yaşayabilir ve arkadaşlarından göreceğin tam destek sayesinde sakinleşeceksin. Tutulma sana yeni bir aşk getiriyor.

KOVA;Nihayet istediğin düzeni kurman için gereken fırsatlar karşına çıkıyor. Özellikle tutulma sonrası, yeni iş teklifleri veya terfiler gündeme gelecek, hatırı sayılır kişilerden beklemediğin destekler göreceksin.

BALIK;Yalnız olan Balıklar için tutulma güzel bir aşk getiriyor. Önümüzdeki günler toparlanman ve istediklerini gerçekleştirmek için uygun zamanlar. Küçük bir tavsiye, sakın mütevaziliği elden bırakma.

Derya Demir
derya@dipnot.tv