Akbank Caz Festivali için ihtiyacınız olan her şey Dipnot Özel Eki’nde

Cuma, 16 Ekim 2015 18:36

25. Akbank Caz Festivali’den bu sene yine birbirinden önemli isimler sahne alıyor. Akbank Caz Festivali için ihtiyacınız olan her şey Dipnot Özel ekinde… 

Bu yıl 25. yılını kutlayan Akbank Caz Festivali hakkındaki her şey Sevin Okyay‘ın özel yazısı ile Dipnot Tablet Caz Festivali Eki’nde. İlk yıldan bugüne kadar festivale dair özel anlar ve isimler Dipnot Özel ekinde… 

25. Akbank Caz Festivali’ne dair detaylı program Akbank katkılarıyla hazırlanan Dipnot Tablet Akbank Caz Festivali Eki’nde…

Festival kapsamında konser verecek olan başarılı caz sanatçısı Elif Çağlar röportajı Dipnot Tablet Caz Festivali Eki’nde.

Dünyaca ünlü müzik eleştirmenlerinin son yıllarda sık sık gözüne çarpan yetenekli caz sanatçısı Oran Etkin röportajı Dipnot Tablet Caz Festivali Eki’nde.

Birçok ünlü konuğu ağırlayacak olan; 25 Yıldır Şehrin Caz Hali, Avrupa Cazının Kökleri, Radyoda Caz ve Anayoldan Çıkanlar Vol2 panelleri hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntılar Akbank Caz Festivali Özel Eki’nde.

Festivale özel hazırlanan Guitar Magazin, Çocuklarla Beden Müziği ve Çocuklarla Caz Atölyeleri hakkındaki tüm ayrıntılı bilgiler Dipnot Tablet Akbank Caz Festivali Eki’nde.

Akbank’ın 25. yıla özel gerçekleştirdiği “İllüstrasyonlar ile Akbank Caz Festivali’nin 25 Yılı” projesine dair bilmeniz gereken her şey Dipnot Tablet Caz Festivali Eki’nde.

Akbank’ın 25.yılına özel hazırladığı özel plak çalışması hakkındaki her şey Dipnot Tablet Caz Festivali Eki’nde.

25. Akbank Caz Festivali özel ekini indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play