“Akademik kaygılar, doktora eğitiminin önüne geçiyor”

Perşembe, 25 Nisan 2013 11:24

Dipnot.tv canlı yayınlarından Doktora Kafe programında doktora yapanların okul, tez, hayat ve geleceğe dair fikirleri ve beklentileri üzerine konuşuluyor.

Üniversitede kalıp akademik kariyere devam edeceklerin, özellikle Türkiye’de doktora yapan öğrencilerin bir çok sıkıntısını, anısını, geleceğe dair görüşlerini ve kaygılarını eğlenceli bir bakış açısıyla konuşulacağı programda, doktora öğrencileri için sempozyumların önemi, akademik kariyere katkıları ve zorlu öğrencilik sürecinde bilimin önüne geçen etkenler konuşuldu.

Akademik kadroda meydana gelen intiharlar neden görülmüyor? Hocaların sıkıntıları neler? Aşılması gereken ne gibi problemler var? Haftaya Perşembe saat 21.00′da siz de Doktora Kafe’ye katılabilirsiniz.

Eğer siz de doktora yapıyor, yapmak istiyor ve yapanların halini merak ediyorsanız, Dipnot.tv Doktora Kafe canlı yayınına Perşembe günü saat 21.00′de katılabilirsiniz.

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra,  Perşembe günü saat 21.00′de yayınlayacağımız linklere veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayıp katılabilirsiniz.

hangout-nasıl-yapılır-yatay