‘Acılı Sanat NEDEN DÖVDÜRÜYORUZ?’ kapağı ile Dipnot Cep’in 183. sayısı çıktı

Salı, 23 Eylül 2014 09:31

Dipnot Cep’in 183. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Acılı Sanat NEDEN DÖVDÜRÜYORUZ?’  kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Dövme, günümüzün yükselen trendlerinden biri. Rabia Çelik, 3. İstanbul Tattoo Convention kapsamında Türkiye’ye gelen Dövme Kraliçesi Alice la Douce ve dövme sanatçısı Cüneyt Kolata ile Dipnot Cep için konuştu. Dövme tutkunları bu söyleşileri kaçırmayın!

Sinemada ödül sezonu başladı. Yılın en büyük ödül töreni Oscar dedikodularını Türkiye’nin en iyi sinema yazarı Ali Arıkan Dipnot Cep için yazdı.

Hakkınız yenince nasıl davranırsınız? Siz de kenara çekilip susanlardan mısınız? Funda Mentaloğlu, hakkın yenildiğini nasıl davranman gerektiğini ve sonuçlarını kaleme aldı. Dipnot Cep 183. sayıda..

Nişanlın düğüne 2 hafta kala seni terk ederse ne olur? French Oje kadınların ve erkeklerin bu duruma bakış açılarını Dipnot Cep için kaleme aldı. Kızlar tüyolar burada mutlaka okuyun!

Rolleri iddialı, hayatı naif bir kadın olan Binnur Kaya’nın portresi Gizem Merve Kaboğlu‘nun kaleminden Dipnot Cep 183. sayıda..

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Şarkıların şehri olan Paris’e götürüyoruz.

LookCloser köşemizde, kusursuzluğun vücut bulmuş hali Lily Aldridge var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

 

Dipnot Cep’in 183. sayısını indirmek için:

iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play