90’ların yıldızları reklamlarda

Çarşamba, 24 Aralık 2014 11:52

Geçtiğimiz hafta iki farklı reklamda uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz iki isim Harun Kolçak ve Coşkun Sabah çıktı karşımıza. İki reklam filmi de eğlenceli diliyle dikkat çekiyor.

Deri ceketi ve kıvırcık saçlarıyla aynı 90’lardaki haliyle çıktı karşımıza Harun Kolçak. Alametifarika imzası taşıyan Hepsiburada.com’un reklam filminde tablet almak isteyen bir yeğen ve onu tableti almak için çarşıya götürmeye çalışan, kafası 90’larda kalmış dayısını görüyoruz. “Gir Kanıma” şarkısını tekrar bu reklam için seslendiren Harun Kolçak’ın hali tavrı, reklamı oldukça eğlenceli hale getirmiş.

hepsiburada.com_harun-kolcak_yil-olmus-2015-610x336

Ekranlarda görmeyi unuttuğumuz bir diğer isim Coşkun Sabah da Pegasus reklamında çıktı. Sabah’ın yıllardır eskiyemeyen şarkısı “Anılar” reklam filminin müziği olmuş. Rafineri Ajans imzalı filmde, 1995 yılının yılbaşı gecesi eşine parfüm hediye eden bir adam görüyoruz. Tabii ekranda Coşkun Sabah Anılar’ı söylüyor. Sonrasında ise yıllar geçiyor ama yılbaşı gecelerinde ne ekrandan Coşkun Sabah ne hediye kutusundan parfüm eksiliyor. 2015’te kadının isyanı karşısında eşine ise ekrandan Coşkun Sabah yardımcı oluyor.

Hazırlayan: SELİN BABACAN

Devamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play