6 yaşındaki milyoner: Ben bir yıldızım!

Pazartesi, 15 Nisan 2013 16:32

130415_zengin.widecÇocuklar için düzenlenen güzellik yarışmasında meşhur olan Isabella Barrett henüz altı yaşında olmasına rağmen milyon dolarlık servete sahip.

Bir televizyon şovuyla ünlenen Isabella Barrett, katıldığı güzellik yarışmalarından kazandığı parayla kendi takı ve makyaj ürünleri markasını kurdu.

Henüz altı yaşında olan çocuk girişimci, lüks hayat tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Isabella, Daily Mirror gazetesine verdiği röportajda “Milyoner olmak nasıl sevilmez? Ben bir yıldızım. Kendi işimin patronu olmayı seviyorum. Bugüne kadar katıldığım tüm yarışmaları kazandım” dedi. En çok ayakkabıları sevdiğini söyleyen Barrett, 60 çift ayakkabıya sahip olduğunu açıkladı.

Isabella’nın annesi Susanna ise kızının en büyük destekçisi. Kızını şımartmak istemeyen Susanna, “5 yıldızlı otellerde kalıyoruz. Isabella bir gün oda servisinden 2 bin dolar değerinde yemek siparişi verdi. Hamburger gibi sıradan yemekler onu tatmin etmiyor. Istakoz yemeği seviyor” dedi.

Isabella ‘Toddlers and Tiaras’ adlı çocukların katıldığı güzellik yarışması programında adını duyurdu. ABD’yi gezerek farklı güzellik yarışmalarına katılan Isabella’nın tek bir şova hazırlanmasının maliyeti 10 bin dolara mal oluyor. Bugüne kadar yarışmalara katılmak için 50 bin dolar harcadıklarını itiraf eden anne Susanna, kızının başarısının buna değdiğini söyledi.