5 Yaşındaki Fenomen: Apparently Kid

Pazartesi, 22 Aralık 2014 12:55

Aslında hikaye bildik. Mikrofonu kapan bir çocuk, büyümüş de küçülmüş tavrı ve sözleri ile izleyicilerin kalbini fethederek ünlü olur. O program senin, bu program benim gezerek konuk ve konu sıkıntısı çeken programların reytingini kurtarırken bir yandan da potansiyel bir çocuk yıldız olma yolunda ilerler.

Ağustos ayından beri ABD televizyonlarını ve interneti esir alan “Apparently Kid” yani asıl adı ile Noah Ritter, yıllar geçse de, tüm televizyon alışkanlıklarımız değişse de, ekranda bilmiş bilmiş konuşan bir bacaksızı hala izlenebilir bulduğumuzun göstergesi.

5 yaşındaki kızıl saçlı Pensilvanyalı büyümüş de küçülmüş Noah gittiği bir fuarda WNEP TV adında mahalli bir kanal tarafından görüntülendi ve mikrofonu eline alıp 30 yaşında bir Amerikalı ‘buddy’ gibi konuşmaya başladı. Sürekli her cümle içinde kullandığı “appearently” (görünüşe bakılırsa) kelimesi ise takma adı haline geldi. O günden beri her konuşması internette izlenme rekorları kırıyor ve Noah pek çok televizyon kanalına konuk oldu. ABD televizyonlarının en çok izlenen talk showlarından biri olan Ellen Degeners’e defalarca katılan Noah kamera karşısında bir talk showda sanki nasıl davranılacağını, izleyiciye nasıl oynanacağını bilerek bu dünyaya gelmiş gibi inanılmaz bir performans sergiliyor.

Hazırlayan: İLDEM WILSON

Dipnot Tablet’in 196. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play