30 Temmuz Salı gününe özel burç yorumunuz Dipnot.tv’de!

Salı, 30 Temmuz 2013 13:52

astroloji_burc-mklKOÇ; Sezgilerinin kuvvetleneceği ve hayatına yeni yönler vereceğin bir gündesin. Yalnız o gereksiz inadından vazgeçmeli ve söz dinlemelisin. Arkadaş ilişkilerinde kısa süreli bir sorun yaşasan da, kuracağın yeni dostluklar iyi gelecek. Aşk hayatında ufak bir s.o.s durumu söz konusu aman dikkat.

BOĞA; Şimdiye kadar gizli saklı kalan konularla ilgili gelişmeler olacak. Bu durum öncelikle canını sıksa da geçmişe dair izlerin temizlenmesi açısından işe yarayacak. Kariyerin ile ilgili yeni fırsatları değerlendirmeyi bilmeli ve sakinliği elden bırakmamalısın. Aşk hayatında ise, sessiz ama emin adımlarla ilerliyorsun.

İKİZLER; Bir süredir çözülmesini beklediğin konular ile ilgili sürpriz haberler alabilir ve harekete geçebilirsin. İkili ilişkilerinde biraz daha sakin ve biraz daha pozitif olmayı öğrenmen gerekiyor. Finansal konularda tedbiri elden bırakmazsan iyi olacak.

YENGEÇ;İş hayatında beklemediğin bir şekilde takdir görebilirsin, bunun seni şımartmasına müsaade etme. Yarım kalan bir aşk hikayesi alevlenebilir. Hoşuna gitmeyen konulara eğilecek ve çözüm için yeni yollar arayacaksın. Son 10 gündür üst üste gelen sorunlar böyle devam etmeyecek, biraz daha sakin.

ASLAN; Evrenden ve yakın arkadaşlarından destek göreceğin bir gündesin, bunun tadını çıkar. Ev ve aile ile ilgili konular önem kazanırken, yeni bir yatırım için harekete geçebilirsin. Aşk hayatında ki iniş, çıkışlara alışman lazım, lakin Ağustos sonundan önce rahat bir nefes alman zor gibi.

BAŞAK;Geçmişinden gelen para konuları, bugün daha bir önem kazanacak. Harekete geçmek için biraz daha sabırlı olman yararına olacak gibi gözüküyor. Ani ve fevri çıkışlardan uzak durmalı, biraz alttan almayı öğrenmelisin.

TERAZİ;Partnerinle aranda problemler ve gereksiz çatışmalar çıkması olası. Biraz dinlenmeli ve acele karar vermekten kaçınmalısın, tabii bu arada ağzından çıkan laflara da dikkat etmende fayda var. Hayatının radikal kararlarını vereceğin bu zamanda dost düşman kendini belli edecek.

AKREP;Yeni fırsatlar yakalayıp,kendini daha çok geliştirmek zorunda kalacağın işler yapacaksın. Şimdilerde sadece çevrende olup biteni izle ve hiçbir şeye karışma. Her şey olması gerektiği gibi ilerliyor ve aşkın için biraz zaman tanı.

YAY; Yeni başlangıçlar için kendine zaman tanımalısın, özellikle de Ağustos ortasından önce harekete geçme derim. Yakın dostların ile iş fırsatları yakalayabilir ve hayatında yeni bir dönem başlatabilirsin. Aşk hayatında heyecanlı bir çıkış yaşayacaksın.

OĞLAK; İş yoğunluğunun hat safhaya ulaştığı bir döneme merhaba diyorsun. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili harekete geçebilirsin. Sağlıksal sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsin ve unutma ancak stresten kurtulduğun vakit sorunların çözülecek. Geçmişten gelen eski aşklar ile ilgili haberler kafanı karıştırabilir aman dikkat.

KOVA;Ruh halinde ki karmaşa hayatında gereksiz ertelenmelere sebep oluyor. Parasal konularda iyi projeler yapmanın verdiği haz ile dur durak bilmeden yoluna devam edeceksin. Aile büyüklerinden biri ile yapacağın konuşma hem moralini yükseltecek hem de yalnız olmadığını hissettirecek.

BALIK;Bu hafta, her şeye hazırlıklı olmalı ve yaptığın her işte iki kat daha dikkatli olmalısın yoksa ağrımayan başını ağrıtırsın. Yeni bir aşk ile hayatına renk gelirken, geçmişe takılıp kalmasan süper olacak. Yeni bir dönem başladı ve bunun tadını çıkar.

derya@dipnot.tv