14 Şubat için hangi burca hangi hediye?

Perşembe, 14 Şubat 2013 10:56

Koç Kadını: Hoş ve orijinal aksesuarlar, ya da kişisel bakım için güzellik paketleri hoşuna gidecektir. Unutmayın bakımlı koç kadını değer verildiğini görünce mutlu olur.

Koç Erkeği: Modern çağa ait olan her türlü elektronik cihazlar onun yüzünü güldürmeye yetecektir. Yeter ki onun zevklerine ne kadar önem verdiğinizi hissettirin.

Boğa Kadını: Parfüm olmazsa olmazıdır ve güzel kokular her zaman onu mest eder. Güzel bir parfüm ile birlikte güzel bir gece elbisesi çok hoşuna gidecektir.

Boğa Erkeği: Duygusal boğa erkeğine güzel ve keyifle dinleyeceği bir cd armağan edebilir ve bunu evde hazırladığınız romantik bir yemekle birleştirebilirsiniz.

İkizler Kadını: İletişimde kalmak onun için vazgeçilmez bir şeydir, aradığında ulaşmak ve ulaşılmak ister. Bu durumda da tabiî ki en güzel hediye bir cep telefonu olacaktır. Ayrıca çalışırken müzik dinlemeyi seven ikizler için Mp3 çalar da süper olur.

İkizler Erkeği: Okumak,okumak okumak.. Araştırmayı çok seven ikizler erkeği için best seller kitap almak, onun keyfini yerine getirmeye yetecektir.

Yengeç Kadını: Romantik ve duygusal ruhuna güzel bir Cemal Süreya ‘nın şiir kitabı hitap edecektir. Ayrıca mistik dokusu olan bir yerde akşam yemeğine de bayılacaktır.

Yengeç Erkeği: Her ne kadar güçlü gözükse de yengeç erkeği duygusaldır. Geçmişine ait olan bir aile fotoğrafını çerçeveletip hediye etmen onu son derece mutlu edecektir.

Aslan Kadını: Kaliteyi ve güzelliği seven aslan kadınına tarz bir gece kıyafeti hediye edebilirsiniz. Tabii yanında kırmızı gülleri unutmamak lazım.

Aslan Erkeği: Rahatına ve zevkine düşkündür, sakın erkeğe böyle hediye olur mu demeyin, ona unutamayacağı bir helikopter turu yaptırın. B Planı ise nadir bulunan sanat eserleridir.

Başak Kadını: İş kolik olan başak kadınına, masasını süsleyecek ve her fırsatta sizi hatırlatacak orijinal bir hediye alabilirsiniz.

Başak Erkeği: Üretmeyi ve araştırmayı seven başak erkeğine, her zaman her yerden çalışabileceği bir bilgisayar alabilirsiniz.

Terazi Kadını: Kaliteli ve pahalı mücevherlerden hoşlanır, sosyal yaşamı çok renkli olduğundan arkadaşlarına göstermekten çok keyif alacaktır.

Terazi Erkeği: Müzik dinlemeyi çok sever ve klasik müzik, caz vazgeçilmezidir. Cd ya da cd çalar hediye edebilirsiniz.

Akrep Kadını: Klasik kıyafetlerden hoşlanır ve olmazsa olmazı siyah bir elbisedir, ayrıca değişik ve seksi iç çamaşırları da vazgeçilmezidir.

Akrep Erkeği: Deri cüzdan ve deri ceket zevkine hitap eder, ayrıca özel yapım bir kol düğmesi de çok doğru bir seçim olacaktır.

Yay Kadını: Formuna ve dış görünüşüne her zaman düşkün olan yay kadınına verilecek en güzel hediye, bir spor salonu üyeliği olacaktır. Tabi ki, spor ayakkabıyı da unutmamak lazım.

Yay Erkeği: Çok sık seyahat ettiğinden dolayı, bavul yada evrak çantası almak uygundur. B Planı ise spor kıyafeti, futbol topu ya da spor ile ilgili olan aksesuarlar olacaktır.

Oğlak Kadını: Takılara ve antikaya bayılır, günlük takabileceği kolye ya da yüzükler çok hoşuna gidecektir. Yanında da takılarını koyabileceği eskitme bir takı kutusu süper olur.

Oğlak Erkeği: Parasal konularda hayatının her döneminde etkilenen oğlak erkeğine hisse senedi ya da yatırım fonu alabilirsiniz, yüzündeki keyif görülmeye değer. B Planı ise, orijinal bir tavla seti olacaktır.

Kova Kadını: Gündemden ayrı kalmak ona göre değildir, güzel bir cd çalar ya da güncel kitaplar alabilirsiniz. Hatta astrolojiye meraklı olan kova’ya güzel bir doğum haritası hediye edebilirsiniz.

Kova Erkeği: Her zaman her şeyden haberi olmalı ve mutlaka teknolojinin içinde yer almalı. Son model bir diz üstü bilgisayar ya da yorgunluğunu atması için güzel bir masaj süper olur.

Balık Kadını: Duygusallığı her zaman başına bela olsa da, romantik şiir kitapları ve hikayeleri okumaktan asla vazgeçmez. Hele birde o kitaplar güzel kokulu mumlar eşliğinde okunuyorsa balıktan mutlusu yoktur.

Balık Erkeği: Hassas ruhlu olan balık erkeği için, evinde ona huzur verecek bir akvaryum süper olacaktır. Ayrıca dünya kültürünü merak eder, onunla ilgili dvd ve kitaplarda keyfini yerine getirecektir.

Derya Demir – derya@dipnot.tv

Canlı yayına katılıp, merak ettiklerinizi sormak ve siz de izlenimlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yapmanız gereken, Çarşamba günü yayın saatinden 5 dakika önce Facebook, Twitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

Hangout-Nasıl-Yapılır-yeni